Yhteystiedot

Yhdistyksen yhteystiedot ja tilitiedot

Yhdistyksen osoite

Sari Hämäläinen

Laakavuorenkuja 2 H 112 00970 Helsinki
saty.sihteeri@gmail.com

 

Jäsensihteeri/jäsenpostitiedot

Riitta Levänen

Säveltie 3 H 96, 00720 Helsinki

09 385 8813 (iltaisin)
jasensihteeri@airedalenterrieri.fi

HALLITUS
saty.hallitus@gmail.com

Jukka Kemppainen, puheenjohtaja (2023-2024)
kemppainenjukkat@gmail.com

Pia von Koch, vpj (2022-2023)
pia.vonkoch@gmail.com

Sari Hämäläinen, sihteeri
saty.sihteeri@gmail.com

VARSINAISET JÄSENET

Noora Schavikin (2022-2024)
noora.schavikin@gmail.com

Kristian Tötterman (2022-2024)
kristian.totterman@gmail.com

Anita Franklin (2023-2025)
anitamv.franklin@gmail.com

Sari Hämäläinen (2023-2025)
sari.krist123@hotmail.com

Pia von Koch (2022-2023)
pia.vonkoch@gmail.com

Sari Sairanen (2022-2023)
sairanen.sari@gmail.com

 

VARAJÄSENET

Tuula Parkkonen-Suhonen (2023-2025)
tparkkonen071@gmail.com

Jukka Rajala (2022-2024)
jukka.t.rajala@gmail.com

Niina Ruuska-Halinen (2022-2023)
ruuskahalinen@gmail.com

 

KARVAKUONO-lehden toimitus
saty.karvakuono@gmail.com

JALOSTUSTOIMIKUNTA
saty.jalostustoimikunta@gmail.com

NÄYTTELYTOIMIKUNTA
nayttelytoimikunta@airedalenterrieri.fi

PENTUNEUVONTA

Sari Sairanen
040 0807850
sairanen.sari@gmail.com

KOULUTUS
saty.koulutus@gmail.com

MYYNTIARTIKKELIT
Huom! saty.karvakuono@gmail.com

RAHASTONHOITAJA

Sari Lintula

0400 745 815
sari.h.lintu@gmail.com

KOTISIVUT
www.airedalenterrieri.fi

KOTISIVUJEN PÄIVITYS
saty.netti@gmail.com

YHDISTYKSEN PANKKITILIT

FI25 1350 5000 0730 18
(kaikki muut maksut)

FI28 1829 3000 0163 87
(myyntiartikkelit)

 

JÄSENMAKSUT 2023

Liittymismaksu 0€

Vuosijäsen 35 €

Perhejäsen 9 €

Pentujäsen 17 € (Kasvattaja ilmoittaa/maksaa ensimmäisen vuoden jäsenyyden)

Ainaisjäsen 350 €

Kannatusjäsenet (ei lehteä):

–   yksityinen henkilö 27 €

–   yritykset 130 €

ALAOSASTOT JA YHTEYSHENKILÖT

ETELÄ-KARJALA

Virpi Suikkanen
040 505 3118
glegdale@gmail.com

KESKI-SUOMI

Niina Ruuska-Halinen
ruuskahalinen@gmail.com

KUOPION ALUE / POHJOIS-SAVO, POHJOIS-KARJALA

Tuula Parkkonen-Suhonen (2022)
tparkkonen071@gmail.com

OULU

Heini Kelloniemi
heini.kelloniemi@oulu.fi

SATAKUNTA

Ei yhteyshenkilöä tällä hetkellä

TURKU

Nella Karhulahti
0503213018
nella.karhulahti@hi-plan.fi

Yhdistys järjestää erilaista toimintaa suur-Helsingin alueella. Alaosastot järjestävät toimintaa eripuolilla Suomea.