Yhteystiedot

Yhdistyksen yhteystiedot ja tilit

Yhdistyksen osoite

Leena Lindholm

Sompiontie 10, 01800 Klaukkala

 

Jäsensihteeri/jäsenpostitiedot

Riitta Levänen

Säveltie 3 H 96, 00720 Helsinki

09 385 8813 (iltaisin)

jasensihteeri@airedalenterrieri.fi

 

HALLITUS

hallitus@airedalenterrieri.fi

Jukka Kemppainen, puheenjohtaja
0500 876 178
jukka.kemppainen@evl.fi

Sorkkistentie 14, 27510 Eura

 

VARSINAISET JÄSENET

Paula Hiltunen, varapuheenjohtaja
paulahiltunen1@gmail.com

Leena Lindholm, sihteeri
sihteeri@airedalenterrieri.fi

Pirkko Eloranta
pirkko.eloranta@pp1.inet.fi

Pirjo Hjelm
0400 423 101 / 09 291 0303
hjelm.pirjo@gmail.com

Hannele Vihervaara
hannele.vihervaara@kolumbus.fi

 

VARAJÄSENET

Sari Hämäläinen
sari.krist123@hotmail.com

Jenna Permanto
jade@wippies.com

Katja Vottonen
saty.katja@gmail.com

 

 

KARVAKUONO-lehden toimitus

saty.karvakuono@gmail.com

Anu Manninen
Päätoimittaja

Sippolantie 880, 46710 Sippola

 

Tiina Ilola

Jenna Permanto

 

JALOSTUSTOIMIKUNTA

saty.jalostustoimikunta@gmail.com

Kaisa Railo

Katja Kelloniemi

 

PENTUNEUVONTA

Virpi Suikkanen
040 505 3118
glegdale@gmail.com

 

KOULUTUS

saty.koulutus@gmail.com

 

MYYNTIARTIKKELIT

Katja Vottonen

myyntiartikkelit@airedalenterrieri.fi

 

RAHASTONHOITAJA

Sari Lintula

Kullervonpolku 24 A 19, 04200 Kerava

0400 745 815

sari.h.lintu@gmail.com

 

KOTISIVUT

www.airedalenterrieri.fi

KOTISIVUJEN PÄIVITYS

saty.netti@gmail.com

 

YHDISTYKSEN PANKKITILIT

FI25 1350 5000 0730 18
(kaikki muut maksut)

FI28 1829 3000 0163 87
(myyntiartikkelit)

 

JÄSENMAKSUT

Liittymismaksu 0€

Vuosijäsen 28€

Perhejäsen 5€

Ainaisjäsen 280€

Kannatusjäsenet:

–   yksityinen henkilö 20€

–   yritykset 100€

 

 

ALAOSASTOT JA YHTEYSHENKILÖT

 

ETELÄ-KARJALA

Virpi Suikkanen
040 505 3118
glegdale@gmail.com

 

JYVÄSKYLÄ

Emmi Havia
040 524 8460
emmi.havia@gmail.com

 

KUOPIO

Tuula Parkkonen-Suhonen
tuula.parkkonen-suhonen@luukku.com

 

LAHTI

Heli Kolu
044 042 3756
heli.j.kolu@gmail.com

 

OULU

Heini Kelloniemi
heini.kelloniemi@oulu.fi

 

SATAKUNTA

Tiina Ilola
tierilola@gmail.com
044 597 4128

 

TAMPERE

 

TURKU

Heidi Kostamo
050 490 8789
heidi.kostamo@gmail.com

 

Yhdistys järjestää erilaista toimintaa suur-Helsingin alueella. Alaosastot järjestävät toimintaa eripuolilla Suomea.